
14 listopada 2025 roku pracownicy Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju wraz z dyrektorem uczestniczyli w Forum Partnerów Samorządowych programu Zawołani po imieniu, zorganizowanym przez Instytut Pileckiego w Warszawie. Była to okazja do zapoznania się z projektami edukacyjnymi oraz inspiracji do przyszłych działań.