Posiadamy w sprzedaży:

Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Biłgoraju

W dniu 22.10.2019r w Biłgoraju gościł prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. Spotkanie z Głową Państwa miało miejsce w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji wizyta prez 22 10 2019 fot 32przy ul. Targowej o godz. 16:30.

W tym historycznym wydarzeniu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć jako przedstawiciele Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju na czele z dyrektorem p. Markiem Majewskim.

Przy tej wyjątkowej okazji zaprezentowaliśmy regionalne stroje biłgorajskie, w które ubrani byli nasi pracownicy: Maria Herda i Tomasz Brytan.

Dziękujemy Staroście Biłgorajskiemu Panu Andrzejowi Szarlipowi za umożliwienie nam uczestnictwa w tych szczególnych chwilach ważnych dla nas jako Polaków. To dla nas wielki zaszczyt i honor.