Koncert „Poetycki koniec lata”

12 września 2019 r., w godzinach wieczornych, w salach Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju odbył się koncert poezkoncert j&j fot 1eji śpiewanej duetu Jarząbek & Jurkiewicz pt. „Poetycki koniec lata”. Muzycy Adam Jarząbek i Jarek Jurkiewicz na koncercie wykonali własne interpretacje utworów m. in.: Jaromira Nohavicy, Jacka Kaczmarskiego i Boba Dylana.

Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem i zgromadził liczną publiczność. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Michał Mulawa, Przewodniczący Sejmiku Lubelskiego, Pan Andrzej Szarlip, Starosta Biłgorajski, Pani Beata Strzałka, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego. Był to także debiut nowego dyrektora muzeum Pana Marka Majewskiego, który powitał przybyłych gości i przedstawił artystów.